• חיל האוויר האמריקאי הזמין עוד 15 מטוסי תדלוק 46-KC מתוצרת בואינג

  בפברואר 2011 בחר חיל האוויר האמריקאי את מטוס תדלוק ה- 46- KC מתוצרת בואינג כדי להחליף 179 מטוסים מיושנים מתוך צי מטוסי התדלוק של החייל, מדגם KC-135 .חיל האוויר האמריקאי חתם כבר על הזמנות ל- 94 מטוסי תדלוק A 46-KC .

  24 בינואר 2021  - 

  הזמנה נוספת של חיל האוויר האמריקאי למטוסי תדלוק: בסוף השבוע האחרון חיל האוויר האמריקאי הזמין מבואינג עוד 15 מטוסי תדלוק A 46-KC , בהיקף כספי של 2.1 מיליארד דולר, והרחיב את צי המטוסים שלו כך שלא רק יקבע את הסטנדרט לתדלוק אווירי, אלא גם יסייע בהפעלת מרחב הקרב הדיגיטלי המשולב.

  ג'יימי ברג'ס Jamie Burgess , סגן נשיא מטוסי תדלוק 46-KC בבואינג, אמר: " מטוס התדלוק ה-46-KC פועל כמו מגדל סלולרי בשמיים. הוא מחבר את הכוחות האוויריים לנתונים הדרושים, ומאפשר להם לשמור על יתרון ההחלטה ולנצח בשדה הקרב של המאה ה-21. יכולת ההסתגלות של מטוס התדלוק ה-46-KC משנה את כללי המשחק עבור חיל האוויר האמריקאי. אנו יודעים שחיל האוויר האמריקאי והלקוחות האחרים מתמודדים עם שינויים תכופים בשדה הקרב, ומטוס ה-46-KC מתוצרת בואינג מסייע להם לנצח בכל הזירות."

  מטוס התדלוק ה-46-KC הוא מטוס תדלוק רב-משימתי רחב גוף המיועד לבצע תדלוק אווירי מלא, לשאת נוסעים ומטענים. חיל האוויר האמריקאי חתם כבר על הזמנות ל- 94 מטוסי תדלוק A 46-KC .

  מטוס התדלוק ה-A 46-KC הראשון נמסר ע"י בואינג לחיל האוויר האמריקאי בינואר 2019. מאז סופקו 42 מטוסי תדלוק לחיל האוויר האמריקאי. הדור הבא של ה-46-KC יאפשר לחיל האוויר האמריקאי וללקוחותיה הבינלאומיים של בואינג יכולות חדשות וגמישות מבצעית. המטוס נמכר כבר למדינות נוספות בעולם.