• חברת הליסינג גריפין (Griffin) רוכשת חמישה מטוסי בואינג 737-8

  חברת הליסינג גריפין בעלת משרדים בלוס אנג'לס ודבלין מבצעת רכישה ראשונה ישירה מחברת בואינג.
  הרכישה הנוכחית של גריפין מצטרפת ל-529 הזמנות נוספות למטוסי בואינג 737 מקס (MAX737) בשנה הנוכחית 2021.

  13 בספטמבר 2021 - חברת הליסינג הבינלאומית גריפין (Griffin Global Asset Management) החליטו לרכוש עוד חמישה מטוסים חדשים מדגם בואינג 737-8. הרכישה החדשה של גריפין, היא ההזמנה הישירה הראשונה של גריפין מחברת בואינג. גריפין רואה בהזמנה זו מהלך אסטרטגי בתהליך ההתאוששות של החברה בשוק.

  "ככל שתנאי השוק חוזרים, אנו מוצאים הזדמנויות שונות לתת שירות ללקוחותינו בדרכים חדשניות. מרכיב חשוב באסטרטגיה זו הוא מתן יכולת לספק את הדרישות עבור לקוחותינו הקיימים. מטוס בואינג 737-8 הוא המטוס הטוב ביותר למטרה זו, וההזמנה הנוכחית מהווה בסיס חזק להמשך שיתוף הפעולה בין בואינג וגריפין בהזדמנויות עתידיות." אמר ריאן מק'קנה, מייסד ומנכ"ל גריפין.

  מטוסי בואינג MAX 737, המיוצרים במדינת וושינגטון, בארה"ב, הם מטוסים מתקדמים, חסכוניים וגמישים יותר לשימוש ומפחיתים את צריכת הדלק ופליטת הפחמן בכ- 14% בהשוואה לקודמיה. מטוס 737-8 יכול להטיס עד 189 נוסעים ומסוגל לטוס למרחק אווירי, ללא נחיתה, של 3,550 מייל, כ -600 מיילים יותר מקודמו, מה שמאפשר לחברות התעופה להציע מסלולים חדשים וארוכי טווח לנוסעים. כל מטוסי MAX 737 יעוצב בעיצוב בואינג סקיי החדש, ויכלול דפנות חלונות מגולפים מודרניים, תאורת LED המשפרת את תחושת המרווח, ומגירות אחסון בצידי המטוס גדולים יותר.

  סגן נשיא בכיר בואינג לשיווק ומכירות איסאן מוניר (Ihssane Mounir), אמר: "גריפין ניהול נכסים, בונה עסק מהטובים ביותר להחכרת מטוסים, ואנו גאים שגריפין בחרו במטוסי בואינג 737-8, מטוסים צרי הגוף. מאחר וזאת ההזמנה הראשונה הישירה של גריפין מחברת בואינג, אנו מברכים אותם ומצפים לשיתוף פעולה עם הצוות בעתיד."

  בואינג היא חברת התעופה והחלל הגדולה בעולם והספקית המובילה של מטוסים מסחריים, מערכות הגנה, חלל וביטחון ושירותים גלובליים. כיצואנית מובילה בארה"ב, החברה תומכת בלקוחות מסחריים וממשלתיים ביותר מ -150 מדינות, וממנפת את שרשרת האספקה הגלובלית על בסיס מורשת של מנהיגות בחלל, בואינג ממשיכה להוביל בתחום הטכנולוגיה והחדשנות, לספק ללקוחותיה ולהשקיע באנשיה ובצמיחה עתידית.

  גריפין היא חברת ליסינג למטוסים מסחריים שמשרדיה ממוקמים בדבלין ולוס אנג'לס. צוות הניהול שלה כולל אנשי מקצוע הפועלים עם לקוחותיה, חברות תעופה, יצרני מטוסים ומשקיעים בכדי לספק פתרונות צי מותאמים ומוצרי מימון חדשניים לחברות תעופה ברחבי העולם. למידע נוסף www.griffingam.com