• יונייטד איירלינס מזמינה 200 מטוסי בואינג 737 MAX נוספים

  ההסכם בין יצרנית המטוסים בואינג לחברת התעופה יונייטד איירלינס כולל 150 מטוסי בואינג 737-10 בעקבות הצלחתה של הטיסה הראשונה של הדגם החדש

  מטוסי בואינג 737 MAX, הם המטוסים המתקדמים והחסכוניים בדלק המקדמים את יעדי הקיימות של חברת התעופה יונייטד איירלינס

  29 ביוני 2021 - יצרנית המטוסים בואינג וחברת התעופה יונייטד איירלינס (United Airlines) הודיעו כי חברת התעופה יונייטד איירלינס תחדש את צי המטוסים שלה עם הזמנה חדשה של עוד 200 מטוסי 737 MAX, מתוכם 150 מטוסי בואינג 737-10 ו-50 מטוסי 737-8. הרכישה החדשה תעצים את מאמצי חברת התעופה.

  "החזון של חברת יונייטד איירלינס יחולל מהפכה בחוויית הטיסה, כאשר אנו מרחיבים את צי המטוסים שלנו בכדי לעמוד בהתחדשות הטיסות האוויריות", אמר מנכ"ל יונייטד, סקוט קירבי. "על ידי הוספה ושדרוג של 200 מטוסים חדשים אנו נציע שירות ידידותי ויעיל עם החוויה הטובה ביותר בשמיים, בכל הרשת העולמית המובילה שלנו. מהלך זה מהווה תפקיד משמעותי בתמיכה בכלכלה האמריקאית. אנו מצפים שהרכישה החדשה תאפשר ליעדים שאיתם אנו עובדים יצירת מקומות עבודה, הוצאות נוסעים ומשלוח סחורות ושירותים. "

  ההזמנה החדשה מגדילה את צי המטוסים של חברת התעופה יונייטד איירלינס וכעת עומדת על 380 מטוסים. כלקוח ההשקה של מטוס בואינג 737-10, חברת התעופה יונייטד איירלינס ביצעה את ההזמנה הראשונה שלה בשנת 2017 ע"י המרת 100 מטוסי בואינג 737-9 לגרסה החדשה והגדולה יותר של מטוסי בואינג 737-10. ההסכם שנחתם היום כולל חבילת נתונים לסימולטור האימונים של בואינג 737 MAX לתמיכה בתוכנית ההכשרה של יונייטד איירלינס.

  משפחת מטוסי בואינג 737 MAX, שתוכננה ונבנתה ברנטון, וושינגטון, הם המטוסים המתקדמים בעלי נתונים חסכוניים וגמישים יותר המפחיתים את צריכת הדלק ופליטת הפחמן בכ- 14% בהשוואה לקודמיה. מטוס בואינג 737-8 מסוגל לטוס למרחק אווירי ללא נחיתה של 3,550 מייל, כ -600 מיילים יותר מקודמו, מה שמאפשר לחברות התעופה להציע מסלולים חדשים וארוכי טווח לנוסעים.

  מטוס בואינג 737-10, אשר נחשב לגדול ביותר בצי המטוסים של משפחת מטוסי בואינג 737, יכול להכיל עד 230 נוסעים. ומסוגל לטוס למרחק אווירי ללא נחיתה של 3,300 מייל. המטוס החסכוני בדלק יכול לכסות 99% מנתיבי המעבר החד-פעמי, כולל נתיבים המשרתים 757 מטוסים.

  "אנו שמחים על האמון של חברת התעופה יונייטד איירלינס בצוות בואינג ובמטוסים שאנו מתכננים ובונים מידי יום. השותפות החזקה שלנו, עוד מימי הקמתה של יונייטד איירלינס, עזרה לנו לצמוח ולעמוד באתגרים לאורך עשרות שנים. אנו צופים התאוששות מהירה וגאים שחברת התעופה יונייטד איירלינס, בחרה במטוסי בואינג 737 MAX. צוות בואינג נרגש לבנות מאות מטוסים חדשים אלה עבור יונייטד איירלינס ומספק ציון דרך לעתידנו יחד בעשורים הבאים" אמר סטן דיל, נשיא ומנכ"ל חטיבת המטוסים המסחריים בבואינג.

  בואינג היא חברת התעופה והחלל הגדולה בעולם והספקית המובילה של מטוסים מסחריים, מערכות הגנה, חלל וביטחון ושירותים גלובליים. כיצואנית מובילה בארה"ב, החברה פועלת ותומכת בלקוחות מסחריים וממשלתיים ביותר מ -150 מדינות, וממנפת את שרשרת האספקה הגלובלית על בסיס מורשת של מנהיגות בחלל, בואינג ממשיכה להוביל בתחום הטכנולוגיה והחדשנות, לספק ללקוחותיה ולהשקיע באנשיה ובצמיחה עתידית. למידע נוסף www.boeing.com.