• הודעת בואינג בנוגע לחזרתו של מטוס 737MAX לשירות

    2020 בינואר 23 - רשות התעופה הפדרלית (FAA) ורגולטורים עולמיים אחרים, הם שיקבעו מתי מטוס ה-737 MAX יחזור לשירות, כפי שאנו מדגישים תמיד. יחד עם זאת, על מנת לסייע ללקוחותינו ולספקים לתכנן את המשך פעילותם, אנו מעניקים להם מפעם לפעם את ההערכה הטובה ביותר שלנו למתי הרגולטורים יתחילו לבטל את קרקוע המטוסים מדגם זה.

    אנו מעדכנים את לקוחותינו והספקים כי כרגע אנו מעריכים שקרקוע מטוסי ה-737 MAX יבוטל לקראת אמצע שנת 2020, בהתבסס על הנסיון שלנו עד כה בתהליך האישורים. כחלק מהערכה זו אנו לוקחים בחשבון ומשתדלים לצפות אילוצי לוחות זמנים והתפתחויות שעלולות להתעורר כחלק מתהליך האישורים, וכן גם את הבדיקה הקפדנית שהרשויות הרגלטוריות מבצעות על מערכת בקרת הטיסה של המטוס, ותהליך מועצת ההערכת התפעול המשותפת (Joint Operations Evaluation Board) הקובעת את דרישות ההדרכה עבור הטייסים.

    החזרתו של מטוס ה-737 MAX בבטחה לשירות נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו בטוחים שנצליח לעמוד בדרישות המתאימות. אנו מודעים לקשיים המתמשכים הנגרמים ללקוחותינו, לספקים, לרגולטורים ולציבור הטס בעקבות קרקוע המטוסים ומתנצלים על כך. אנו נספק מידע נוסף על מאמצינו להחזיר בבטחה את המטוס לשירות, כחלק מדו"ח הכספים הרבעוני שלנו שיפורסם בשבוע הבא.