• רינאייר מזמינה עוד 75 מטוסי בואינג מסוג 737 מקס

  חברת התעופה הגדולה באירופה מגדילה את מכסת הזמנות מטוס ה-737 מקס ל-210 מטוסים.

  06 בדצמבר 2020 - 

  בואינג ורינאייר הודיעו ביום חמישי האחרון כי חברת התעופה הגדולה באירופה ביצעה הזמנה של 75 מטוסי מקס 737 נוספים, מה שמגדיל את מכסת ההזמנות של החברה ל-210 מטוסים. רינאייר בחרה שוב במטוס ה-8-200 737, גרסה בעלת קיבולת גבוהה יותר משל ה- 727-8, תוך שהיא מציינת את תוספת המושבים ואת השיפור ביעילות הדלק של המטוס יחד עם שיפוריו בביצועים הסביבתיים.

  מייקל או'לירי, מנכ"ל קבוצת רינאייר, אמר: "מועצת המנהלים של רינאייר סבורה ובטוחה שהלקוחות יאהבו את המטוסים החדשים האלה. הנוסעים ייהנו מחללי פנים חדשים, מרווח רגליים נדיב יותר, צריכת דלק נמוכה יותר וביצועי רעש שקטים יותר. בעיקר, הלקוחות ייהנו מהמחירים הנמוכים שהמטוסים הללו יאפשרו לרינאייר להציע החל משנת 2021 ובעשור הקרוב - רינאייר עומדת בראש התאוששות תעשיות התעופה והתיירת באירופה."

  אולירי ומנהיגי קבוצת רינאייר הצטרפו לצוות בואינג לטקס החתימה בוושינגטון הבירה. שתי החברות ציינו כי הן מכירות בהשפעות משבר הקורונה על התנועה האווירית בטווח הקרוב, אך מביעות אמון בחוסן ובחוזק של ביקוש הנוסעים בטווח הארוך.

  עוד אמר או'לירי: "ברגע שנגיף הקורונה ייסוג – כפי שצפוי בשנת 2021 עם השקת מספר רב של חיסונים יעילים – רינאייר ושדות התעופה השותפים שלנו ברחבי אירופה ישחזרו במהירות את הטיסות ואת לוחות הזמנים בעזרת השימוש במטוסים יעילים סביבתית אלה. בכך, נוכל להחזיר את התנועה שאבדה ולסייע למדינות אירופה לשחזר את ענף התיירות ולהביא לחזרתם של צעירים לעבוד בערים, בחופים ובאתרי הסקי של האיחוד האירופי."