• בואינג ממנה את סטן דיל למנכ"ל חטיבת המטוסים המסחריים ואת טד קולברט למנכ"ל בואינג שירותי תמיכה

  וישווה אודנוואדיקר מונה למנהל מערכות המידע הזמני של בואינג

  23 באוקטובר 2019 - בואינג, יצרנית המטוסים הגדולה בעולם, מינתה היום את סטן דיל (Stan Deal) אשר יחליף את קווין מקאליסטר (Kevin McAllister) כנשיא ומנכ"ל חטיבת המטוסים המסחריים של בואינג, ומינתה את טד קולברט (Ted Colbert) אשר יחליף את סטן דיל בתפקידו הקודם כנשיא ומנכ"ל בואינג שירותי תמיכה. וישווה אודנוואדיקר (Vishwa Uddanwadiker) יחליף את טד קולברט בתפקידו הקודם כמנהל מערכות המידע הזמני של בואינג וסגן נשיא מידע טכנולוגי וניתוח נתונים.

  "כלל הצוות שלנו בבואינג מתמקד במצוינות תפעולית, לצד ערכי הבטיחות, האיכות והיושרה, ואנו מחויבים לקיים את התחייבויותינו ולקבל מחדש את אמון הרגולטורים, הלקוחות ובעלי המניות", אמר נשיא ומנכ"ל בואינג, דניס מילנברג (Dennis Muilenburg). "סטן מביא ניסיון תפעולי נרחב במטוסים מסחריים ויחסים מהימנים עם לקוחותינו חברות התעופה ושותפינו בתעשייה; טד מביא לחטיבת שירותי התמיכה שלנו גישה ארגונית ללקוחות ומומחיות עסקית דיגיטלית חזקה - מרכיב מרכזי בתוכניות הצמיחה ארוכות הטווח שלנו."

  "אנו מודים לקווין על שירותו המסור והבלתי נלאה לבואינג, ללקוחותיה ולקהילותיה בתקופה מאתגרת, ועל מחויבותו לתמוך בשינוי זה", אמר מילנברג. "אנו מודים גם לוישווה על רצונו להתקדם לעבר תפקיד חשוב זה".

  "מועצת המנהלים של בואינג תומכת באופן מלא במינויי הבכירים החדשים. בואינג תצא חזקה מתמיד מהאתגרים הנוכחיים שלה והשינויים שאנו מבצעים ברחבי בואינג יועילו לציבור הטסים גם בעתיד". אמר יו"ר בואינג, דיוויד קלהון (David Calhoun).

  "בואינג היא חברה נהדרת עם מחויבות לבטיחות שראיתי מקרוב במהלך עבודתי לצד אלפי עובדים מוכשרים ומסורים", אמר מקאליסטר. "זה היה כבוד לעבוד עם צוות מקצועי כל כך בשלוש השנים האחרונות."

  ביוגרפיה - סטן דיל:

  סטן דיל הצטרף לבואינג בשנת 1986, ומשמש כסגן נשיא בואינג, חבר במועצת המנהלים של בואינג, ונשיא ומנכ"ל חטיבת המטוסים המסחריים של בואינג. לפני תפקיד זה שימש כנשיא ומנכ"ל בואינג שירותי תמיכה. דיל הוביל את חטיבת שירותי התמיכה של בואינג מהקמתה בנובמבר 2016 כחטיבה עסקית שלישית בחברה, וחיבר בין יכולות שירותים בתחומים השונים - הביטחון, החלל והמסחר. לפני שהוביל את בואינג שירותי תמיכה, דיל מילא מספר תפקידי הנהגה חיוניים בחטיבת המטוסים המסחריים של בואינג, כולל ניהול שרשרת האספקה שלה ושימש כמנהל המכירות באזור אסיה-פסיפיק.

  ביוגרפיה – טד קולברט:

  טד קולברט הצטרף לבואינג בשנת 2009, ומשמש כסגן נשיא בואינג, חבר במועצת המנהלים של בואינג, ונשיא ומנכ"ל בואינג שירותי תמיכה. בתפקידו הקודם שימש כמנהל מערכות המידע של בואינג וסגן נשיא מידע טכנולוגי וניתוח נתונים. בתפקיד זה הוא פיקח על כל ההיבטים של טכנולוגית מידע, אבטחת מידע וניתוח נתונים.

  לפני תפקידו כמנתח מערכות המידע, הוביל את ארגון תשתיות טכנולוגית המידע של החברה, שם היה אחראי על פיתוח ותחזוקה של פתרונות רשת, מחשוב, שרת, אחסון, שיתופי פעולה ופתרונות תשתיות ברחבי הארגון. לפני כן, הוא הוביל את ארגון מערכות הטכנולוגיה העסקית שם ניהל את מערכות המחשוב התומכות בבואינג פיננסים, משאבי האנוש, יחידות עסקיות תאגידיות ומסחריות, והמערכות הפנימיות של החברה.

  ביוגרפיה – וישווה אודנוואדיקר:

  וישווה אודנוואדיקר משמש כמנהל מערכות המידע הזמני של בואינג וסגן נשיא מידע טכנולוגי וניתוח נתונים. בתפקידו הקודם היה סגן נשיא טכנולוגית מידע בחטיבת המטוסים המסחריים של בואינג. כחלק מתפקיד זה, היה אחראי על שיתוף פעולה עם הצוות המוביל של חטיבת המטוסים המסחריים והטמעת אסטרטגיית השינוי הדיגיטלי של היחידה העסקית.

  בעבר היה מנהל המערכות הטכנולוגיות של בואינג למערכות ייצור ואיכות, שכלל מערכות ביצועיות, מערכות אוטומציה של מפעלים ומערכות איכות. לפני שהצטרף לבואינג, עבד אודנוואדיקר ב-Honeywell בהודו, שם מילא תפקידי הנהגה רבים ביחידה העסקית לפיתוח ותמיכה בתחום היישומים, והוביל צוותים גדולים שעבדו בפרויקטי אינטגרציה מורכבים.