• בואינג רוכשת טכנולוגיית אבטחת מידע בהדפסת תלת ממד מחברת אסמברקיס

  14 במאי 2018 - יצרנית המטוסים המובילה בעולם, בואינג, והחברה הישראלית אסמבריקס (Assembrix Ltd) חתמו היום על מזכר הבנות, שיאפשר לבואינג לנהל ולהגן על הקניין הרוחני של החברה בזמן שהוא חשוף לספקים חיצוניים עמם בואינג עובדת לאורך כל שלבי התכנון והייצור, זאת בעזרת תוכנה שפותחה על ידי אסמבריקס.

  דוד עברי, נשיא בואינג ישראל, אמר: "הסכם זה מרחיב את הקשרים של בואינג עם התעשייה הישראלית תוך סיוע לחברות כמו אסמבריקס להרחיב את עסקיהן. בואינג מחפשת בכל רחבי העולם ספקים בעלי הון אינטלקטואלי, שעומדים בסטנדרטים של איכות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים נוקשים, לחברת אסמבריקס כל היכולות הללו".

  העסקה החלה כיוזמה של הרשפ"ת-משרד הכלכלה והתעשייה לעידוד השקעות של חברות בינלאומיות בחברות מקומיות בעלות חדשנות טכנולוגית .התוכנה שפותחה על ידי אסמבריקס תאפשר לבואינג להעביר הזמנות עבודה להדפסה בתלת ממד, באופן מאובטח, שיגן על הנתונים מפני פגיעה, גניבה, או שינוי, לאורך כל תהליך ההפצה והייצור.

  במטרה למנף ולתמוך בצמיחה של החברה ,בואינג שמה דגש על שילוב פתרונות הדפסה תלת ממדית מתקדמת לאורך כל מערך הייצור. נכון להיום, בואינג מייצרת חלקים בטכנולוגיית תלת-ממד ב-20 אתרי ייצור של החברה ברחבי העולם, זאת בנוסף לשיתופי הפעולה שלה עם ספקים שונים המייצרים עבורה חלקים בתלת-ממד עבור מטוסים אזרחיים, לתעשייה הביטחונית ובתחום החלל.

  "אנו שמחים לשתף פעולה עם בואינג ומודים על האמון שלה ביכולות שלנו” אמר ליאור פולאק, מייסד-שותף ומנכ"ל אסמבריקס. "ברית זו תומכת בחזון שלנו לפתח וליישם פתרונות חדשניים המחברים את כל קצוות התעשייה העולמית ולוקחים את מסלול הייצור הדיגיטלי בתלת ממד צעד אחד קדימה".

  אודות בואינג בישראל

  הקשר בין בואינג וישראל התחיל כבר לפני 70 שנים - מאז הקמתה של מדינת ישראל. בואינג עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות וספקים ישראליים מסחריים וצבאיים ופיתחה שותפויות חזקות רבות. לבואינג היסטוריה ארוכה של עבודה בשותפות עם התעשיות הישראליות, ביניהן תעשיות טכנולוגיות ובעלי עניין אחרים, גם היום ממשיכה לטפח יחסיה עם התעשייה הישראלית ומפתחת קשרים חדשים עם שותפים חדשים. כיום, התעשייה הישראלית מספקת חלקים למוצרים מסחריים וצבאיים רבים של בואינג, כולל ה- F-15, אפאצ'י, מערכת חץ 3, ומטוסים 737, 777 ו -787.

  לקבלת מידע נוסף, בקר www.boeing.com.

  אודות אסמבריקס

  אסמבריקס פיתחה פלטפורמה מבוססת ענן המדמה את סביבת העבודה של מדפסת תלת ממד תעשייתית. הפלטפורמה מאפשרת שליטה על כל תהליך הייצור משלב התכנון ועד תהליך סיום ההדפסה ובכך הופכת אותו לפשוט, מאובטח ויעיל יותר. באמצעות הפלטפורמה ניתן להקצות ולפקח על חללי ייצור של מדפסות תלת-ממד תעשייתיות למספר רב של משתמשים פנים אירגוניים או ללקוחות חיצוניים, תוך שליטה על תהליך היצור האוטומטי, ניצול גבוה יותר של המדפסות והחזר השקעה גבוה יותר.